ДЗВОНІТЬ НАМ!
ПОНЕДІЛОК-П’ЯТНИЦЯ
с 8.00 до 18.00

Облицювальна цегла Літос

Облицювальна цегла Літос - найкращий матеріал для будівництва фасадів, який призначений для декорування зовнішніх стін, парканів, фундаментів та багато іншого. Облицювальною цеглою ще називають лицьову цеглу, декоративну цеглу, або фасадну цеглу. Вона набула широкого поширення завдяки своїм високим властивостям, у тому числі тому що на облицювальну цеглу ціна відповідає її якості. Цегла Літос застосовують для облицювання фасадів будівель та декорування огорож. В даний час представлено велику різноманітність форм та кольорів облицювальної цегли. Щоб допомогти Вам швидко купити облицювальну цеглу в Україні, визначитися з ціною та дизайном, ми надаємо вичерпну інформацію з усіх питань, що виникають, і допомагаємо прийняти аргументоване рішення про те, щоб купити облицювальну цеглу (Україна) вигідно.

Існує дуже великий вибір форм облицювальної цегли. На ринку найчастіше зустрічаються цегла напівкругла, кутова, гладка і цегла з рельєфним візерунком, зі сколотою фактурою, яка імітує натуральний камінь. Останній варіант часто використовують при зведенні камінів. На таку облицювальну цеглу ціна цілком прийнятна.

У Вас не виникне проблем і при виборі кольору, тому що сьогодні облицювальна цегла випускається в широкій кольоровій гамі. Ви легко знайдете жовту, коричневу, червону, сіру цеглу, а також інші кольори. Сучасні технології виробництва цегли дозволяють досягти практично будь-якого відтінку цегли. Багата кольорова гама та ціни на цеглу високої якості були неодноразово оцінені дизайнерами та архітекторами.